Корзина
363 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
ЗВОНИТЕ СЕЙЧАС: +380505234816  +380984655015  
+380 (50) 523-48-16
+380505234816
+380984655015
УкраинаКировоградская областьКропивницкийул. Мориса Тореза 27
"УКРинструмент" - интернет-магазин строительных инструментов и садовой техники
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Шахрайство в мережі Інтерент

Шахрайство в мережі Інтерент

Останнім часом почастішали випадки введення в оману людей, які намагаються продати товари через мережу Інтернет. Зокрема, спроба продати дитячу коляску (пральну машину, шубу, тощо) може несподівано обернутися суттєвими фінансовими втратами.

Шановні покупці!

Останнім часом почастішали випадки введення в оману людей, які намагаються продати товари через мережу Інтернет. Зокрема, спроба продати дитячу коляску (пральну машину, шубу, тощо) може несподівано обернутися суттєвими фінансовими втратами. У таких ситуаціях продавцю під видом «покупця» чи «представника банку» телефонує шахрай та пропонує здійснити оплату за допомогою платіжної картки.

Злочинцями використовуються різні схеми, найбільш поширеними з них є наступні:

1. «Покупець» просить повідомити всі дані платіжної картки продавця. В подальшому отримані реквізити використовуються шахраями в мережі Інтернет для оплати мобільного зв’язку, фінансових переказів, тощо.

2. «Покупець» чи «представник банку», посилаючись на проблеми з переказом коштів, просить продавця під його керівництвом власноручно отримати оплату через банкомат.

Виконуючи різні поради невідомої особи, держатель в кінцевому результаті перераховує власні кошти на користь шахрая.

Пам’ятайте, що для зарахування на вашу картку потрібен лише номер картки, який ви можете надати покупцю. Інші реквізити – строк дії, код СVV2 для зарахування коштів НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ.

Критично оцінюйте ситуацію та свої дії під час користування банкоматом, не довіряйте порадам сторонніх осіб. Якщо вам пропонують скористатися банкоматом під керівництвом невідомої особи для зарахування коштів на вашу користь – скоріш за все, вас ошукують. В банкоматах відсутня можливість перерахування коштів з чужої картки на свій рахунок.

Будьте пильними!

З повагою,

Інтерент-магазин Укрінструмент

Інтерент-магазин Укрінструмент

Другие статьи