Корзина
348 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
ЗВОНИТЕ СЕЙЧАС: +380505234816  +380984655015  
+380 (50) 523-48-16
+380505234816
+380984655015
УкраинаКировоградская областьКропивницкийул. Мориса Тореза 27
"УКРинструмент" - интернет-магазин строительных инструментов и садовой техники
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Попередження про шахрайство в мережі Інтернет!!!

Попередження про шахрайство в мережі Інтернет!!!

Шановні покупці! Звертаємо увагу, що останнім часом збільшилась кількість шахрайських операцій по платіжних картках із використанням методів соціальної інженерії.

Методи соціальної інженерії являють собою маніпуляції, які спонукають людину виконати певні дії чи розголосити конфіденційну інформацію.

Наводимо два приклади.
  • Шахраї телефонують держателю картки, представляються співробітниками служби безпеки (навіть не називаючи якого саме банку або перебирають назви декількох великих банків) і нібито для збереження коштів, які у небезпеці (наприклад, по картці пройшла шахрайська операція, але вони можуть її відмінити), просять повідомити персональні дані (наприклад, ПІБ, дату народження, секретне слово) та реквізити картки (номер, термін дії, CVV/CVC код). Всі ці дії аргументують необхідністю ідентифікації особи клієнта та банківськими інструкціями. Після цього шахраї дзвонять до банку і, знаючи дані клієнта, успішно проходять ідентифікацію та знімають обмеження (ліміти) на проведення операцій у мережі Інтернет. Далі вони здійснюють переказ коштів через Інтернет із платіжної картки клієнта на свою користь.
  • Шахраї телефонують держателю картки та представляються співробітниками служби безпеки банку. Клієнту повідомляється, що з його карткового рахунку були спроби проведення шахрайських операцій, у здійсненні яких підозрюються співробітники банку. Клієнта також просять не повідомляти цю інформацію нікому із банківських співробітників (у тому числі не телефонувати до Контакт-центру банку), пояснюючи це проведенням внутрішнього службового розслідування службою безпеки. Для збереження коштів, клієнта просять терміново зняти готівку та поповнити «транзитний рахунок», який спеціально для нього нібито був відкритий банком. Після того, як клієнт знімає готівку, його просять внести кошти в найближчому терміналі самообслуговування (наприклад, iBox) та по телефону диктують «номер транзитного рахунку», який насправді є номером платіжної картки шахрая. Враховуючи те, що у клієнта не запитують ніякої конфіденційної інформації, а навпаки, намагаються «допомогти», ця ситуація у клієнта не викликає підозри. В результаті клієнт власноруч переводить свої кошти на платіжну картку шахрая.
Наполегливо застерігаємо від здійснення подібних дій при отриманні вхідних дзвінків із незнайомих номерів та від незнайомих людей!

Отже при надходженні вхідних дзвінків із незнайомих номерів, від незнайомих людей не повідомляйте персональну та конфіденційну інформацію, реквізити платіжної картки. Наполегливо рекомендуємо перш ніж вчинити будь-які дії звертатися до Контакт-центру банку, телефони якого вказані на зворотному боці платіжної картки та сайті банку.

З повагою,
Команда інтернет магазину Ukrinstrument

 
Другие статьи