Кошик
458 відгуків
ЗВОНИТЕ СЕЙЧАС: +380505234816  +380984655015  
+380 (50) 523-48-16
+380505234816
+380984655015
УкраїнаКіровоградська областьКропивницькийул. Мориса Тореза 27
"УКРинструмент" - интернет-магазин строительных инструментов и садовой техники
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Насоси і насосні станції «Werk»

Насоси і насосні станції «Werk»

На сьогоднішній день німецька компанія «Werk» (1993р.) займає одну з лідируючих позицій на європейському ринку по випуску професійної і побутової техніки.

Асортимент техніки «Werk» різноманітний ― це і генератори, і компресори, віброплити, і різьбярі швів, а також насоси і насосні станції і мн.ін. Продукція ТМ «Werk» випускається в Китаї і Кореї. Відмінною рисою техніки цієї компанії є надійність і цінова категорія. Найбільшим попитом у садівників і городників користуються насосне обладнання для перекачування води, для водопостачання і зрошення (див. посилання).

У ТМ «Werk» є поверхневі і заглибні насоси. Насоси поверхневого типу, а також вихровий насос призначені для перекачування води з неглибоких свердловин, коли потрібно створити хороший напір при невисокої продуктивності насоса. Найбільш поширеними у цій серії є вихровий поверхневий насос «QB», відцентрові насоси серій «JSW», «SCM» і «МН». Вихровий насос використовується для добування води з неглибоких свердловин, популярний при садово-городніх роботах, коли потрібно отримати хороший напір при щодо невисокої продуктивності насоса. Відцентровий насос серії «JSW» використовується для перекачування чистої води і агресивних рідин, а також зарекомендували себе в автоматичних установках подачі води побутового призначення при поливі садових ділянок. Відцентровий насос серії «SCM» розрахований на перекачування неагресивних рідин і чистої води при великих навантаженнях, на тривалий період часу. Він використовується для збільшення напору до 58 м. Відцентровий насос серії «MH» може працювати з великою продуктивністю під великими навантаженнями тривалий час. Їх застосовують для викачування води з свердловин, колодязів або резервуарів, а також застосовують для зрошення землі, перекачування води з басейнів і фонтанів.

Із серії заглибних насосів ТМ «Werk» найбільше поширення мають шнекові насоси, фекальні насоси. Основним застосуванням шнекових насосів є добування води з свердловин з діаметром до 100 мм

Інші статті